Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!

Vytvořit web zdarma

Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!

Vytvořit web zdarma
cs en

Narodila jsem se ve čtvrtek 5.března 2009 v 19:33 hodin. Vážila jsem 2,8kg a měřila 48cm.

Nellynka dnes slaví své 1. NAROZENINY!!!

 

Dnes je pátek, 5. březen 2010 a NELLYNKA slaví své 1.NAROZENINY!!!!:2: Rok utekl jako voda.........a co všechno už umím ?


- sedím od 5ti měsíců


- od 5ti měsíců sleduji televizi , hlavně reklamy, ty mě vážně moc baví, mám je jako pohádky :2:


- od 11ti měsíců vylezu celé schodiště


 - a také sama chodím od 11ti měsíců - přesně 13. 2. jsem začala sama, v ruce dálkové ovládání , jé to byla paráda  (to je pohodička, když nemusím lézt po kolenou):4:


- jsem strašně hyperaktivní, celý den v pohybu, nemám čas se ani najíst


- 9 měsíců mě maminka kojila, teď si pochutnávám na mlíčku HIPP (jiné mně nechutná), baštím rohlíky, chleba, ......


- mám 6 zoubků


- mluvit moc nechci , říkám táta, bába, jééééé,..............:2:


Menu:



Novinky ve fóru:

Teta Radka | Reakcí: 0
Posláno » 05.03.2011 14:40:05

ALENA | Reakcí: 1
Posláno » 07.03.2010 01:49:25

Kolik mi je?

Od narození: dnů.
Narozeniny (18Narozeniny) budu mít za:
8 měsíců a 29 dnů.
Je mi: 17 let.